ul. Karola Miarki 46
58-500 Jelenia Góra

PRACA

SZUKAMY PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO:
GEODETA – do prac terenowych oraz kameralnych
Opis stanowiska:

  • prace terenowe i kameralne
  • pomiary sytuacyjne do MDCP, inwentaryzacyjne, robót prawnych, opracowanie wyników pomiaru
    Wymagania:
  • doświadczenie w pracach geodezyjnych
  • wykształcenie geodezyjne
  • znajomość obsługi sprzętu geodezyjnego (tachimetr, odbiornik GPS)
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość programów: c-Geo, AutoCad
  • ogólna znajomość przepisów dotyczących geodezji i kartografii.
    Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia w wykonywaniu zróżnicowanego asortymentu prac
  • pracę wysokiej klasy sprzętem geodezyjnym
  • pracę na terenie Jeleniej Góry i ościennych powiatów

ASYSTENT GEODETY – kameralista

  • kompletowanie operatów technicznych
    Wymagania:
  • znajomość programów geodezyjnych/CAD
  • umiejętność samodzielnego przygotowania i kompletowania dokumentacji geodezyjnej z zakresu I, II,

    Możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu
    Oferty zawierające CV proszę wysłać na adres: biuro@geodezjajg.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Privacy policy