ul. Karola Miarki 46
58-500 Jelenia Góra

Pomiary inwentaryzacyjne

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza obiektów budowlanych – wykonanie inwentaryzacji jest niezbędne aby uzyskać administracyjną decyzją o pozwoleniu na użytkowanie obiektu budowlanego, wykonuje się ją po zakończonej inwestycji budowlanej. W przypadku prac zanikowych pomiar należy wykonać przed zasypaniem wykopu. Dane z przeprowadzonego pomiaru opracowuje się, po czym wyniki opracowania geodeta przekazuje do weryfikacji w miejscowym ośrodku. Wynikiem geodezyjnej inwentaryzacji jest mapa geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej obiektów budowlanych.

Przebieg inwentaryzacji :

1. Przekazują nam Państwo informacje dotyczące umiejscowienia działki ( miejscowość, obręb, nr działki) oraz projekt budowlany domu lub innego obiektu budowlanego.

2. Po uzyskaniu od Państwa tych informacji zgłaszamy pracę geodezyjną w odpowiednim, Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej.

3. Posiadając niezbędne materiały udajemy się na wskazaną działkę w celu wykonania pomiarów elementów będących przedmiotem inwentaryzacji.

4. Opracowujemy wyniki pomiarów oraz sporządzamy niezbędną dokumentację geodezyjną, aby następnie przekazać je do Ośrodka w celu weryfikacji.

5. Po uzyskaniu pozytywnego protokołu weryfikacji mogą Państwo odebrać od nas gotową mapę geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej obiektów budowlanych opatrzoną wymaganą klauzulą.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Privacy policy